SERAFIM CONSULTING SRL

CUI: 15753210 J40/12124/2011 SRL Bucureşti, Bucureşti Sectorul 5
Funcțiune

Date generale

CUI (cod unic de înregistrare) 15753210
Cod înmatriculare J40/12124/2011
EUID ROONRC.J40/12124/2011
Data înmatriculării 2011-10-12
Formă juridică SRL
Stare Funcțiune
Ani de activitate 15 ani

Adresă

România, Bucureşti, Bucureşti Sectorul 5, DR. MIRINESCU, 12, 1, 5, PARTER

Țară: România
Județ: Bucureşti
Localitate: Bucureşti Sectorul 5
Sector: 5
Stradă: DR. MIRINESCU
Număr: 12
Apartament: 1
Completare adresă: PARTER

Date de bilanț 2019–2024

An Cifra de afaceri Venituri totale Cheltuieli totale Profit / Pierdere net Profit / Pierdere brut Active totale Active imobilizate Active circulante Capitaluri Datorii Stocuri Creanțe Venituri în avans Cheltuieli în avans Nr. salariați
2019 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 10.220 RON 0 RON 10.220 RON −1.523 RON 11.743 RON 0 RON 10.193 RON 0 RON 0 RON 0
2020 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 10.220 RON 0 RON 10.220 RON −1.523 RON 11.743 RON 0 RON 10.193 RON 0 RON 0 RON 0
2021 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 10.220 RON 0 RON 10.220 RON −1.523 RON 11.743 RON 0 RON 10.193 RON 0 RON 0 RON 0
2022 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 10.220 RON 0 RON 10.220 RON −1.523 RON 11.743 RON 0 RON 10.193 RON 0 RON 0 RON 0
2023 0 RON 0 RON 119 RON −119 RON −119 RON 10.191 RON 0 RON 10.191 RON −1.642 RON 11.833 RON 0 RON 10.191 RON 0 RON 0 RON 0
2024 0 RON 0 RON 30.440 RON −30.440 RON −30.440 RON 5.288 RON 0 RON 5.288 RON −32.082 RON 37.370 RON 0 RON 4.009 RON 0 RON 0 RON 0

Reprezentanți și administratori (1)

CULETU STEFAN
administrator
CONSTANTA,JUD.CONSTANTA
Pagina administratorului

Locație pe hartă

Deschide în Google Maps

Coduri CAEN (7)

  • Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale
  • Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • Activităţi de consultanţă în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
  • Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management

Raport Economico-Financiar

2019–2024

1. Sumar Executiv

Alerte identificate pentru 2024
  • Capitaluri proprii negative (−32.082 RON) — risc de insolvență tehnică
  • Lichiditate curentă sub 1.0 (0.14) — posibilă incapacitate de plată pe termen scurt
  • Pierdere netă înregistrată în 2024 (−30.440 RON)
  • Grad ridicat de îndatorare: 706.7% din active finanțate din datorii
Cifra de Afaceri 2024
0 RON
Rezultat Net 2024
−30,4 K RON
Total Active 2024
5,3 K RON
Scor Bonitate
15/100
D
Risc Extrem — Clasa D
Scor bonitate: 15/100

2. Analiza Rezultatelor Financiare

Figura 1 — Cifra de Afaceri, Venituri și Cheltuieli

Figura 2 — Rezultat Net (Profit / Pierdere)

An 201920202021202220232024
Cifra de afaceri 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Venituri totale 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON
Cheltuieli totale 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON 119 RON 30,4 K RON
Rezultat net 0 RON 0 RON 0 RON 0 RON −119 RON −30,4 K RON